Ezüst Liga - 4. szezon

Pozició Név Match Pont Gémarány
1. Török Balázs 3 3 24
2. Bognár Gábor 3 3 22
3. Bodnár Gábor 4 3 14
4. Sipos Ányos 1 1 6
5. Csernus Zsolt 2 1 4
6. Kokavec István 2 1 2
7. Mészáros Csaba 3 1 -5
8. Kovács Péter 3 1 -8
9. Horváth István 3 1 -14
10. Szilárdi Csaba 1 0 -7
11. Kondek Tibor 2 0 -14
12. Szántó Tibor 3 0 -24

 

 

1. Forduló (2020. Január 12.)

Név Név Eredmény Dátum
Sipos Ányos Bodnár Gábor 6/4 6/2 2019.11.17.
Török Balázs Horváth István 6/3 6/1 2019.11.16.
Bognár Gábor Szántó Tibor 6/3 6/2 2019.11.30.
Mészáros Csaba Csernus Zsolt 1/6 6/0 6/4 2019.11.16.
Kondek Tibor Kokavec István    
Szilárdi Csaba Kovács Péter 3/6 2/6 2019.12.13.

 

2. Forduló (2020. Február 16.)

Név Név Eredmény Dátum
Török Balázs Kokavec István 6/2 6/1 2019.12.15.
Bognár Gábor Kondek Tibor 6/2 6/3 2020.02.2.
Szilárdi Csaba Szántó Tibor    
Sipos Ányos Csernus Zsolt    
Mészáros Csaba Horváth István 6/7 6/4 5/7 2019.12.14.
Bodnár Gábor Kovács Péter 6/2 6/3 2020.1.12.

 

3. Forduló (2020. Március 15.)

Név Név Eredmény Dátum
Sipos Ányos Szilárdi Csaba    
Török Balázs Kondek Tibor 6/2 6/3 2020.02.23.
Mészáros Csaba Bodnár Gábor 4/6 1/6 2020.02.22.
Kokavec István Szántó Tibor 6/1 6/0 2020.03.3.
Bognár Gábor Kovács Péter 6/1 6/3 2020.02.9.
Csernus Zsolt Horváth István 6/2 6/3 2020.01.11.

 

4. Forduló (2020. Április 26.)

Név Név Eredmény Dátum
Bognár Gábor Kokavec István    
Török Balázs Mészáros Csaba    
Szilárdi Csaba Kondek Tibor    
Sipos Ányos Horváth István    
Bodnár Gábor Szántó Tibor 6/4 6/2 2020.03.7.
Csernus Zsolt Kovács Péter    

 

5. Forduló (2020. Június 14.)

Név Név Eredmény Dátum
Török Balázs Szilárdi Csaba    
Bognár Gábor Bodnár Gábor    
Csernus Zsolt Kokavec István    
Sipos Ányos Kovács Péter    
Mészáros Csaba Szántó Tibor    
Kondek Tibor Horváth István    

 

3. szezon nyertesei (2018-2019)

Ezüst Bajnok - Kucsa Ervin
 
II. helyezett - Kokavec Zoltán
 
III. helyezett - Sipos Ányos

A 2. szezon nyertesei (2017-2018)

Ezüst Bajnok: Molnár Kitti
 
II. helyezett: Tölgyes István
 
III. helyezett: Kucsa Ervin

Az 1. szezon nyertesei (2016-2017)

I. helyezett: Plasek Lilla
II. helyezett: Szilárdi Csaba
III. helyezett: Tölgyes István